Asus ZenBook 14″, 8GB, 512GB SSD, AMD

139,000 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • AMD Ryzen™ 7 4700U
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 14″ FHD IPS Display
  • AMD Radeon Graphics

Ka stok

Shitur: 185 copë

SKU: SAFA6000 Modeli: UM425IA Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Zenbook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 4700U

Processor family

4th Gen RYZEN 7

Processor Frequency

Base frequency 2.0 GHz, Max frequency up to 4.1 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4X

Memory

512GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 8GB

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel WiFi 6 with Gig+ performance (802.11ax)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C®
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1 x HDMI 2.0
1 x MicroSD card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

POWER
AC Adapter Power

65 W

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

Up to 22 hours battery life3
67 Wh 4-cell lithium-polymer battery

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Approx. 1.39kg

Height

1.59cm (0.62 inches)

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

ZenBook 14 (UM425)
Power adaptor with power cord (65 W)

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu