Asus ZenBook 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

188,800 L

Laptopi me i vogel me ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. 12% me i vogel. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. 92% raporti mes ekranit dhe kornizave. Me kend shikmi 178 grade. I pajisur me ekran dytesor me prekje per te rritur kreativitetin tuaj. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kend shkrimi perfekt , audio dhe sistem ftohje te permiresuar.  I pershtatshem per programe inxhinjerike dhe programe dizajni.

  • Intel Core i7-10510U
  • 16GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 15.6″ FHD IPS Display
  • NVIDIA GTX 1650 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1141 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Blue

Type

Zenbook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10510U

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.80GHz, Max frequency up to 4.90 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

16GB on board

Memory

512GB SSD

SSD Details

PCIEG3x2 NVME M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB 3.1 Type A (Gen 1)
(1) USB 3.1 Type A (Gen 2)
(1) USB 3.1 Type C (Gen 2)
(1) Headphone-out & Audio-in Combo Jack
(1) HDMI 1.4
(1) SD card reader
(1) Audio combo jack
(1) DC-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

71 Wh

Number of battery cells

8

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.65 kg

Height

19 mm

POWER
AC Adapter Power

100 -240 V AC, 50/60 Hz

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu