Asus ZenBook Duo 14″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

149,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Ekran dytesor Full HD me prekje per me shume kreativitet dhe berja e me shume se dy detyra njeheresh. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me peshe te lehte dhe teper i holle.  I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance dhe programe te ndryshme dizajni.

  • Intel Core i7-10510U
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 14″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce MX250 2GB

Ka stok

SKU: ITD1095 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Zenbook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10510U

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.80 GHz, Max frequency up to 4.90 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

1 Slot free

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia® GeForce® MX250 2GB

Graphics Memory

2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Type C USB 3.1
(1) Type A USB 3.1 (Gen 2)
(1) Type A USB 3.0 (Gen 1)
(1) HDMI
(1) 3.5mm Audio Jack/ 1 x Audio Jack Mic-in (Combo Jack)

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

70 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.50 kg

Height

20 mm

POWER
AC Adapter Power

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu