Asus ZenBook Flip 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

88,800 L

Ekran 14 inch me prekje me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet dhe perdorimi i programeve te finances.

  • Intel Core i5-10210U
  • 8GB RAM + 256GB SSD M.2
  • 14″ FHD IPS Display
  • Intel UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: SAFA4001 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
DESIGN
Color

Gray

Type

Zenbook

Brand
PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10210U

Processor family

10th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency up to 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR3

Memory slots

1 Dimm

Memory

256GB SSD

SSD Details

NVMe SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

ULTRA SLIM FHD 1920X1080 PIXELS, IPS TOUCH

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Integrated Wi-Fi 6 (802.11 ax (2×2))

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x COMBO audio jack
1 x Type-A USB 3.1 (Gen 2)
1 x Type-A USB2.0
1 x Type-C USB 3.1 (Gen 2)
1 x HDMI, HDMI support 1.4
1 x micro SD card

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

Speaker Power

1W

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

lithium-polymer

Battery Capacity

50 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.4 kg

Height

17.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu