OFERTA E LIMITUAR

Asus Zenbook Pro Duo 15 OLED 15.6″ Touchscreen, 16GB, 1TB SSD, Core i7

229,990 L

 

ZenBook Pro Duo 15 OLED ju lejon t’i kryeni gjërat me stil: me qetësi, efikasitet dhe me zero bujë. Është shoqëruesi juaj i fuqishëm dhe elegant i nivelit tjetër për produktivitetin dhe kreativitetin në lëvizje, duke shfaqur një ekran mahnitës 4K OLED HDR me prekje. Ai përfshin gjithashtu ekranin dytësor 4K ASUS ScreenPad™ Plus me anim që ofron ergonomi të lehtë dhe rrjedha pune pa probleme. Mundësuar nga një procesor Intel® Core™ i7 me 14 bërthama dhe GPU NVIDIA® GeForce RTX™ 3060. ZenBook Pro Duo 15 OLED ju sjell sot të gjitha përfitimet e teknologjisë të së nesërmes.

• Intel® Core™ i7-12700H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ 4K  Touchscreen Display
• NVIDIA® GeForce® RTX™ 3060 6GB

Ka stok

SKU: ITD1727 Modeli: UX582ZM-AS76T Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 19%
BEST DEALS
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Air 13″, 8GB, 256GB SSD, M1 (2020)

104,990 L
Kurseni: 25,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

UX582ZM

Announced

2022

DESIGN
Color

Celestial Blue

Type

Notebook Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

LPDDR5

Memory

1TB SSD

Memory Type

M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance

Memory Slots

1

Card Reader

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

Panel Type

OLED

HD TYPE

4K

Touchscreen

Yes

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Refresh Rate

60Hz

Secondary Display

ScreenPad™ Plus

ScreenPad Display Size

14"

ScreenPad Panel Type

IPS

ScreenPad Resolution

3840 x 1100 Pixels

ScreenPad HD Type

4K

ScreenPad Touchscreen

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

GPU Memory

6 GB

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2×2

Ethernet Lan

No

Bluetooth

v5

OPERATING SYSTEM
Operating system
PORTS & INTERFACES
Ports

1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt™ 4 supports display
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in

AUDIO
Built-in Microphones

Built-in array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

Built-in speaker
Smart Amp Technology
Tuned by Harman/Kardon

CAMERA
Front Camera

HD camera with IR function to support Windows Hello

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad, Touchscreen

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Li-ion

Battery Capacity

92WHrs

Battery Cells

8-cells

Power
AC Power Adapter

240W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

35.98 x 24.92 x 2.15 ~ 2.15 cm

Weight

2.34 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Backpack

1 x ASUS Pen 2.0

1 x Wrist Rest

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj