Avonn Gaming Keyboard GTX 830-RW

2,900 L

Tastier e  plote, e prodhuar vetem per te luajtur lojra. Me ndricim LED te ndryshueshem dhe 12 butona te dedikuar per muziken, volumin dhe funksione te tjera. Mund te shtypen deri ne 6 tasta ne te njejten kohe. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 37 copë
SKU: SBBG0031 Modeli: 21621 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim