Awei Bluetooth Stereo Headphones A800BL

3,290 L

 

Krijuar nga pjesë metalike të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë për të garantuar vite përdorimi. Riprodhim i shkëlqyeshëm i zërit në të gjithë sistemin e akustikës speciale të diapazonit të dëgjimit. Dizajn rrethor për rehati maksimale dhe reduktim i zhurmës në sfond në minimum edhe në mjediset më të zhurmshme.

Ka stok

SKU: CNG3038-B Modeli: A800BL Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

A800BL

Color

Black

Material

Metal,PC

Bluetooth

3.0

Bluetooth protocol

A2DP,AVRCP,HSP,HFP

Transmission Distance

10m

Charging Time

2h

Compatible with

Mobile phone,iPhone,Computer

Connecting interface

3.5mm,Micro USB

Connectivity

Wired and Wireless

Music Time

5h

Standby Time

20 days

Talk time

4h

Battery Capacity(mAh)

300mAh

Battery Type

Built-in Li-ion Battery

Product size (L x W x H)

17.50 x 16.30 x 8.00 cm / 6.89 x 6.42 x 3.15 inches

Product weight

0.3500 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Headphones,

1 x USB Cable,

1 x User Manual