Awei E-Sports Wired Headset GM-2

3,490 L

 

Krijuar për lojtarët e lojrave kompjuterike dhe një eksperiencë sa më të mirë e të rehatshme të të luajturit. Janë të pajisura me drita RGB dhe mikrofon të integruar.

Ka stok

SKU: CNG2973-B Modeli: GM-2 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Interfaces

3.5mm*1, USB*1 (for Charging Only)

Speaker Diameter

50mm

PVC Cable Length

2.1m±3cm

Earmuffs

Wheel Style

Microphone

φ4,015 /-42±3dB /2.2K/20Hz-16KHz (Omnidirectional)

Drive Units

φ50mm, 20Ω/20Hz-20KHz (Moving Coil)

Output Power

20mW (1KHz, 0dB)

SNR

>110dB

Applications

Cellphone/Desktop PC/Laptop PC/Tablet PC, etc.

Working Current

<90mA

Input Voltage

5V (USB)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Headphones,

1 x USB Cable,

1 x User Manual