Awei Fast Data Cable 1000mm Lightning CL-63

690 L

 

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Është universal dhe i përshtatshëm për cdo lloj pajisje me portë micro USB. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG2968-W Modeli: CL-63 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Model

CL-63

Output

2.5A

Dimensions

1000mm

Features

Power : High-Speed Charge
Long Life : Flat Tangle Free Cable
Speed :Lighting Transfer
Fast Data Cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable