Awei GM-3 Wired Gaming Headset

2,990 L

 

Zhytuni në botën e lojrave dhe dëgjoni zë me cilësi të lartë me kufjet GM-3. Mikrofoni fleksibël dhe  i rrotullueshëm 360 gradë me anullim zhurme do t’ju japë qartësi më të saktë të zërit. Janë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë.  Kufjet e lojrave Awei janë perfekte për ata që vlerësojnë rehatinë dhe cilësinë e lartë të zërit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

GM-3

Snr

>110dB

THD

<1%(1KHz 0dB)

Operation Temperature

-10-55°C

Working Current

90mA

Input Voltage

USB 5V

Length

2.1m + 0.05m

Impedance

20 Ω

Drive Units

50 mm

Net Weight

291g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei GM-3 Wired Gaming Headset
1 x Splitter Cable