Awei Micro USB Charging Cable CL-115M

490 L

 

Kabllo micro USB nga Awei që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2970-B Modeli: CL-115M Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Port

Micro-USB to USB-A/M

Material

PVC round cable

Length

1000 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Micro USB Charging Cable CL-115M