AWEI Power Bank 10000mAH P5K

1,990 L

 

Powerbank me kapacitet 10,000 mAh. Karikim të shpejtë deri në dy pajisje njëkohësisht. Dy porta USB bëjnë të mundur karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë dhe mjaft shpejt. Kapaciteti i baterisë është i mjaftueshëm për + -3 ngarkime të plota. Ka 2 porta USB, mbrojtje nga mbinxehja, mbrojtje nga mbingarkesa, përmasa kompakte dhe një pamje shumë e bukur që do t’ju pëlqejë patjetër.

Ka stok

SKU: CNG3256-B Modeli: P5K Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Battery Capacity

10000 mAh

Charging Devices

Smartphone, Laptop, Drones, Tablet, Camera

Battery type

Li-Ion

Output voltage

5 V

Connectors

USBx2 , micro USB , Type-C

Battery charge

From USB , From network

Input voltage

5 V

Input 1

Micro USB – 5V / 2.1A ( Max )

Input 2

Type C – 5V / 2.1A ( Max )

Output 1

5V / 2.1A ( Max )

Output 2

5V / 2.1A ( Max )

Battery Capacity

10,000mAh

Operating Temperature

-10°C ~ 60° C

Storage Temperature

-25°C ~ 45°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AWEI Power Bank 10000mAH P5K