AWEI Power Bank 10000mAH

1,800 L

Powerbank me kapacitet 10,000 mAh. Karikim te shpejte deri ne dy pajisje njekohesisht. I pershtatet automatikisht pajisjes te cilen duhet te karikoj. E pajisur me qark mbrojtes ndaj mbinxehjes, karikimit te tepert dhe qarkut te shkurter. E vogel dhe shume praktike. 

Ka stok

Shitur: 75 copë
SKU: CNG1048 Modeli: P28K Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

GENERAL
Charging Devices

Smartphone, Laptop, Drones, Tablet, Camera

Support Quick Charge

One-way quick charge

Shell Material

Plastic

Battery

Li-polymer 10000 mAh

Output Power

2.1A/1.0A

INTERFACES
Input Interface

Micro USB

Output Interface

Double USB

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

135 x 66 x 16mm

Weight

122g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim