Awei Sports Earbuds T36

2,390 L

 

Kufje me bluetooth nga Awei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kan zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit. Muzikën mund ta kontrolloni me anë të prekjeve në kufje.

Ka stok

SKU: CNG3034-B Modeli: T36 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 46%
BEST DEALS
Ofertë!

TWS Wireless Bluetooth Earbuds i12

590 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T36

Color

Black

Material

ABS

Bluetooth

5.1

Transmission Distance

10m

Frequency Response

2.402GHz~2.480GHz

Earphone Battery

45mAh

Charging Box Battery

320mAh

Call Time

9H

Play Time

3~5H

Standby Time

210H

Charging Time

1.5H

BT Protocol

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Waterproof

IPX4

Speaker Drive Unit

13mm

Speaker Sensitivity

92dB±3dB

Speaker Impedance

32Ω±10%

Speaker Frequency Response

20-20KHz

Size

53 x 33 x 28mm

Weight

36g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BT Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual