Awei T28P True Sports Earbuds

2,690 L

 

Kufjet Awei T28P janë mjaft të rehatshme në përdorim dhe mund të përdoren pa karikim deri në 3.5 orë. Mjafton të karikohen vetëm 1.5 orë në ditë dhe përqindjen e baterisë e shfaqin tek kasa nëpermjet dritës LED me të cilën janë pajisur.

Ka stok

SKU: CNG3254-B Modeli: T28P Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Wireless range

up to 10m

Speaker units

2 x 6mm

Impedance

32 Ohms

Music time

up to 3h

Charging time

1.5h (earphones); 3h (box)

Charging case capacity

500mAh

Earphones battery capacity

35mAh each

Water-resistant level

IPX4

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei T28P

1 x Charging Cable

1 x User Manual