Awei True Wireless Games Earbuds T23

1,490 L

 

Kufje me bluetooth nga Awei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kanë zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit.

Ka stok

SKU: CNG3598-B Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T23

Color

Black

GENERAL
Material

Metal+Plastic

Battery life

Up to 8 h

Maximum wireless range

<10m

Bluetooth

5.3

Sound Isolation

Yes

Impedance range

Up to 32Ω

Resistance

32Ω

Transmission range

20 – 20000Hz

Battery of earbuds

35mAh

Capacity of Charging Case

500mAh

Waterproof rate

IPX6

Play Time

6 Hours

Talk time

7 hours

Charging Time

1 Hour

Dimensions

Width [mm] : 41mm
Depth [mm] : 116mm
Height [mm] : 93mm

Weight

100 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual