Awei True Wireless Gaming Earbuds T53

2,490 L

 

Kufjet me bluetooth Awei modeli T53 vijnë këtë herë me një dizajn të veçantë. Kasa e kufjeve përvec karikimit është e pajisur dhe me ndriçim duke ofruar një pamje dalluese nga kufjet tipike me bluetooth. Me teknologjinë më të fundit kufjet mund të përdoren për 180 minuta vetëm me 10 minuta karikim. Muzika dëgjohet më mirë falë DNS që redukton ndjeshëm zhurmat e jashtme dhe basit të fuqishëm që kufjet transmetojnë me kapacitet të plotë.

Ka stok

SKU: CNG3255-B Modeli: T53 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Driver Type

Dynamic

Bluetooth version

5.3

Supported protocols

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Talk time

7H

Play time

6H

Charging time

1H

Standby time

200h

Interface

Type-C

Battery capacity of charging case

300mAh (with protection plate)

Battery capacity of earbuds

40mAh*2 (without protection board but IC )

Maximum transmission distance

10m

Voice prompt

support

Sensitivity

104±3dB

Horn diameter

10mm

Impedance

16Ω

Frequency response range

20Hz-20KHz

Waterproof rate

IPX6

Call noise reduction

DNS

Colorful lights on charging case

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Gaming Earbuds T53
1 x Charging case
1 x USB Cable
1 x User Manual
Earplugs of different sizes