Awei True Wireless Sports Earbuds T1 Pro

1,390 L

 

Kufje me bluetooth nga Awei të përshtatshme edhe për gjatë kohës që merreni me aktivitete të ndryshme fizike. Kanë zë të pastër dhe janë rezistente ndaj djersës dhe ujit. Muzikën mund ta kontrolloni me anë të prekjeve në kufje.

Ka stok

SKU: CNG2962-B Modeli: T1 Pro Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

T1 Pro

Material

ABS

Bluetooth

5.0

Transmission Distance

10m

Frequency Response

20GHz

Earphone Battery

60mAh

Charging Box Battery

1300mAh

Call Time

4-5 Hours

Play Time

4-5 Hours

Charging Time

1-2 Hours

BT Protocol

HSP1.7/HSO1.2/A2DP1/AVRCP1.6/PBAP1.0/SPP1.2

Waterproof

IPX6

Speaker Drive Unit

10mm

Speaker Sensitivity

100.1dB

Speaker Impedance

32Ω

Speaker Frequency Response

20H-20KH

Size

20 x 18 x 25mm

Weight

36gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei True Wireless Sports Earbuds T1 Pro
6 x Earplugs
1 x Charging Case
1 x User Manual
1 x Charging Cable