Awei Y331 Wireless Speaker

3,790 L

 

Boks nga Awei i dizenjuar për t’u përshtatur në mënyrë perfekte. Nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore.

Ka stok

SKU: CNG2977-B Modeli: Y331 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

4.2

Frequency Response

30Hz-20KHz

Battery Capacity

2000mAh

Output Power

10w

Music Playing Time

8-10hour

Charging Time

4 hours

Dimensions

181 x 70 x 73mm

Weight

302 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y331 Wireless Speaker

1 x Manual