Awei Y666 Portable Wireless Speaker

3,190 L

 

Boks nga Awei i dizenjuar për t’u përshtatur në mënyrë perfekte. Nuk zë hapsirë dhe është tepër kompakt. Ky boks përveçse stilit dhe dizajnit modern ju mundëson edhe audio të pastër dhe cilësore. Kalojeni kohën duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar ndërkohë që jeni në plazh apo piknik.

Ka stok

SKU: CNG2978-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Frequency Response

80Hz-18.5KHz

Battery Capacity

800mAh

Output Power

4w

Talk time

4-8H

Music Playing Time

4-6hour

Charging Time

1.5 hours

Dimensions

150 x 91 x 84mm

Weight

391 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Y661 Portable Wireless Speaker

1 x Manual