BA-T9 Triple Drivers Earphones

11,700 L

Audio me cilesi shume te larte e shoqeruar me bas te fuqishem. Dizajn I vecant por te rehatshme dhe sigurohen mire ne veshin tuaj. Eksperienca e te degjuarit ne nje nivel tjeter.

Ka stok

Shitur: 855 copë

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Sensitivity

112±3 decibels

Active noise reduction

yes

Connector

3.5 mm

Line length

120cm/3.93Ft

Plug type

line type

Vocal principle

hybrid technology

Microphone

yes

Resistance

32Ω

Style

in-ear

Volume control

yes

Communication

Wired

Frequency response range

10-40000HZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim