Ofertë!
OFERTË ONLINE

Bang & Olufsen Beoplay E8 Motion True Wireless In-Ear Headphones

14,990 L

Kurseni: 5,000 L

Bang & Olufsen Beoplay E8 ofrojnë performancë lider në treg. Performojnë audio në nivele të moderuara dëgjimi. Me teknologjinë e gjeneratës më të fundit nga Qualcomm dhe Bluetooth 5.1, Beoplay E8 3rd Gen ofrojnë një përvojë të shpejtë dhe të përsosur ndërsa konsumi i baterisë mbahet në nivele minimale. Kodekët AAC dhe Qualcomm aptX™ sigurojnë tingull të pastër dhe të qartë.

Ka stok

SKU: DUN1061-W Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Headphone
Earpiece Design

In-Ear (Intra-Aural)

Driver Type

Dynamic

Driver Size

5.7 mm

Impedance

16 Ohms

Active Noise Cancellation

No

Controls/Microphone Location

Earpiece (Side Unspecified)

Full Remote OS Support

Not Specified by Manufacturer

Performance
Frequency Response

20 Hz to 20 kHz (Wireless)

Sensitivity

110 dB at 1 kHz / 1 mW

Microphone
Number of Mics

1

Type

MEMS

Pickup Pattern

Omnidirectional

Wireless Connectivity
Supported Audio Codecs

AAC

Bluetooth

5.1

Battery
Capacity (mAh)

85 mAh (Right Earpiece)
60 mAh (Left Earpiece)

Runtime

4 Hours (BT)

Recharge Time

2 Hours

Charging Port

Not Specified by Manufacturer

Charging Cable Length

1.25 m

Charging Case
Additional Runtime

12 Hours

Capacity

530 mAh

Charging Interface

USB Type-C, Qi

Physical
Water Resistance

Resistant

IP Rating

IP54

Material of Construction

Aluminum, Leather, Plastic, Silicone

Dimensions

Earphones: 25 x 23 x 20 mm (Each)
Charging Case: 69 x 46.5 x 34 mm

Weight

Left Earpiece: 6 g
Right Earpiece: 7 g
Charging Case: 55 g

Packaging Info

317 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bang & Olufsen Beoplay E8 Motion True Wireless In-Ear Headphones

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu