Baseus 2-in-1 Wireless Charger

2,990 L

 

Mundeson karikim te shpejte deri ne 10W. I pajisur me gomina qe te mos rreshkase ne tavoline. I vogel dhe i lehte per tu marre me vete kudo. Me 3 porta USB per te karikuar 3 pajisje njekohesisht.

Ka stok

SKU: CCALL-XK01 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Length

10.1 cm

Height

4.7 cm

Width/Depth

10.1 cm

Number Of USB Port

3

Total Power Output

5V/3.4A (Max.)

Wireless Charging Output

5W/7.5W/10W (Max.)

Charging Sense

8 mm

Connectivity

Wired/Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus 2-in-1 Wireless Charger