Baseus 2-in-1 Wireless Charger

2,900 L

Mundeson karikim te shpejte deri ne 10W. I pajisur me gomina qe te mos rreshkase ne tavoline. I vogel dhe i lehte per tu marre me vete kudo. Me 3 posta USB per te karikuar 3 pajisje njekohesisht.

Ka stok

SKU: CCALL-XK01 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim