Baseus 360° Rotation Car Charger

1,000 L

Karikues makine per celular. Rrotullohet 360 grade. Te dyja portat mund te karikojne shpejte. E pajisur me cip mbrojtes per karikim te sigurte dhe rryme jo te ndryshueshme. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Gold, Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Car Charger, 1 x English Manual