Baseus 4 in 1 USB Hub Adapter CAHUB-AY01

1,500 L

 

Adaptor 4 ne 1 nga Baseus. Perbehet nga tre porta USB 2.0 dhe nje tjeter USB 3.0. Mund te  lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh me porte USB .

Ka stok

SKU: CNG1277 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 4%
Ofertë!

Laptop Apple Macbook Pro 13″, 16GB, 1TB SSD, M1 (2020) – Space Gray

239,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 5%
Ofertë!

OnePlus 10 Pro

94,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Apple Magic Keyboard With Numeric Keypad

19,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

ABS+TPE wire

Line length

1m

Input

USB 3.0

INTERFACE

3xUSB 2.0
1xUSB 3.0

DATA TRANSFER RATE
USB 2.0

480 mbps

USB 3.0

5 Gbps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus 4 in 1 USB Hub Adapter