Baseus 5A Type-C to Type-C Cafule Cable

990 L

 

Kabllo nga Baseus për karikimin ose kalimin e të dhënave nga një pajisje m portë USB Type-C në një tjetër. Ka gjatësi 1 m dhe përbëhet nga material rezistent dhe cilësor.

Ka stok

SKU: CNG3135-B Modeli: CATJK-C01 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

CATJK-C01

Cable Size

1m

Color

Black

Interface

Type-C to Type-C

Power

100W (20V/5A)

Transmission rate

480Mbps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus 5A Type-C to Type-C Cafule Cable

1 x Manual