Baseus Bag for Macbook Pro 15″

1,500 L

Cante laptopi per modelet Macbook 15 inch. E perbere me material shume cilesor. Mbron pajisjen nga goditjet dhe gervishtjet.

Ka stok

SKU: CNT31 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Rose Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Bag for Macbook Pro 15″