Baseus Bluetooth 5.0 Mini Adapter USB Receiver

1,490 L

 

Shijoni lirinë e teknologjisë pa kabllo! Distancë e madhe operimi deri në 20 metër dhe lehtësi në lidhjen e çdo pajisjeje Bluetooth për kompjuterin tuaj. Lidhet me Bluetooth të versionit 5.1 dhe ju mundëson kalim shumë të shpejtë të të dhënave pa harxhuar shumë energji.

Ka stok

SKU: CNG3140-B Modeli: ZJBA000001 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.1

Material

Aluminum alloy+ ABS

Wireless Version

V5.1

Connection distance

20m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Bluetooth 5.0 Mini Adapter USB Receiver