Baseus CAHUB-U01 Round Box Hub Adapter

1,000 L

Adaptor Type-C në USB3.0*1+USB2.0*3. Suporton transmetim të dhënash deri në 5Gbps dhe vend për hard disk.

Ka stok

SKU: CNG1591 Modeli: CAHUB-U01 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

ABS+TPE wire

Color

Black

Input

Type-C

Output

USB 3.0*1 USB 2.0*3

USB3.0 transmission speed

5 Gbps(Downwards compatible)

Micro 5V power supply

4TB hard disk support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1  x Baseus round box HUB adapter