BEST DEALS

Baseus Car Backseat Large Storage Bag

2,490 L

 

Mbledhëse plehrash për në makinë. Montohet shumë lehtë në pjesën e pasme të sediljes dhe ka hapsirë të bollshme. Hapet dhe mbyllet magnetikisht, është rezistente ndaj ujit dhe ka pamje shumë estetike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Brown, Black

Material

Aluminum + PU leather

Type of mounting

Clip-on storage trays at the back of the front seats

Features

Ergonomic shape
Waterproof
Easy installation
Magnetic opening and closing
Trashcan

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Car Storage Box