Baseus Car Charger With Cigarette Lighter Expansion

1,790 L

 

Karikues per makine nga Baseus.  Karikoni 2 pajisje njeheresh. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB dhe nje tjeter Type-C.

Ka stok

SKU: CNG2344-B Modeli: CCBX-120C Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
Ofertë!

Xiaomi Redmi 9A – Sea Blue, 2GB

11,990 L
Kurseni: 1,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Material

Aluminium+PC

Input

DC 12-24V

USB Output

5V/3A; 9V/2A; 10V/2A; 12V/2.5A 30W

Type-C Output

5V/3A; 9V/2A; 12V/2.5A 30W

Output Power of Cigar Lighter

60W

Total Output

120W

Size

101mm (height )

Weight

45g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Car Charger With Cigarette Lighter Expansion