Baseus Choc Slim Power Bank 10000 mAh

1,500 L

Dizajn plot stil, teper e holle, me peshe te lehte. Kapacitet 10.000 mAh. E pajisur me 3 posta te ndryshme dhe tregues baterie me ndricim. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim