Baseus Encok BT Music Cube

2,300 L

Boks portabel me Bluetooth i cili percjell ze te lart dhe dinamik. Bateri te rikarikueshme 1500 mAh Li-ion, e cila ju mundeson kohe degjimi muzike deri ne 15 ore. Rezistent ndaj ujit.

Ka stok

SKU: CNT24 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connection types

Bluetooth, AUX, USB, micro USB

Frequency Response Range

80-20000Hz

Total power

5W

Nutrition

Built-in battery

Material

Plastic, Silicone

Dimensions

100 × 80 × 40mm

Product weight

0.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Encok BT Music Cube