Baseus Encok D01 Wireless Bluetooth Headphones

2,800 L

Kufje stereo Bluetooth 4.2 ju ofron cilesi te jashtezakonshme te tingullit.
Ulje e zmadhuar e zhurmes, zgjedhje e mire per te degjuar muzike deri ne 8 ore, shikuar film, pergjigjur telefonatave, etj. Ka mikrofoni te integruar.
Dizajni me veshje te lehte ndaj lekures, mjaft i rehatshem per veshin per perdorim ne kohe te gjate.
Palosen dhe jane te pershtatshme per ti ruajtur dhe vendosur brenda ne çante.

Ka stok

Shitur: 48 copë
SKU: CNG1022 Modeli: NGD01-0A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Name

Encok

Model

D01

Headphones type

Ear closed, wireless

Material

ABS + PC + aluminum + silicone + protein leather

Bluetooth

4.2

Transmission distance

10 m

Frequency

20 – 20000 Hz

Battery capacity

300 mAh

Standby time

400 hours

Music time

8 hours

Talk time

10 hours

Charging time

2 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

headphones
USB / micro USB cable (50 cm)
micro USB / jack 3,5 mm audio cable
manual
warranty card