Baseus Encok D02 Pro Wireless Headphones

2,990 L

 

Kufje me Bluetooth D02 Pro nga Baseus që ju ofrojnë tinguj të fuqishëm, të qartë dhe plot bas. Janë shumë të rehatshme dhe miqësore me lekurën edhe në orë të gjata përdorimi. Lidhen me Bluetooth 5.0 dhe kan deri në 10m transmetim.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Connectivity

Wireless

Bluetooth

5.0

Transmission distance

Up to 10m

Joint

USB-C for charging

Microphone

yes

Control button

yes

Battery capacity

450mAh

Working time

up to 40 hours

Standby time

up to 300 hours

Charging time

1.5h

Compatible

android and iOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus D02 Pro Headphones

1 x USB / USB-C cable

1 x 3.5mm audio cable