Baseus Enjoy HUB Adapter from USB-C to 2x HDMI and USB-C PD

5,500 L

Adaptor HUB i dyfishte, i vogel dhe i thjeshte per tu perdorur. I pershtatshem per laptope dhe celulare me Type-C qe suportojne daljen e videos.

Ka stok

SKU: CNT69 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input ports

Type-C(male).

Output ports

HDMI x 2, Type-C PD x 1

HDMI x 2

SST mode 4K/60Hz, MST mode: 2x4K/30Hz.

Type-C PD

20V/3A(60W max

Support system

Mac OS sierra, Windows 10, Google Chrome OS, etc.

Suitable for

laptops and mobile phones with type-c port that supports video output

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu