Baseus Enjoy Series Type-C to RJ45 Interface Hub

2,100 L

Nje pershtates i thjeshte Type-C ne RJ45 i cili siguron nje lidhje te qendrueshme ne cdo kohe. Dizajn elegant dhe i pershtatshem per laptope, tablete apo celulare.

Ka stok

SKU: CNT68 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

Nylon, Aluminum

Connection A

Type-C

Connection B

HDMI

Video resolution

4K

Product length

1.80m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Enjoy Series Type-C to RJ45 Interface Hub