Baseus Full Screen Bracket WiFi Charge Power Bank 8000mAh

2,500 L

Kapacitet 8.000 mAh me fuqi 29.6W ne hyrje dhe ne dalje, siguron rikarikim disa here te pajisjes. Mundeson karikim te sigurte dhe te shpejte te pajisjeve te ndryshme si dhe karikim te shpejte wireless per te gjithe pajisjet qe mundesojne karikimin wireless.. E pershtatshme per te karikuar shumellojshmeri pjisjesh. E pajisur me qark mbrojtes nga mbikarikimi, mbinxehja ose qark te shkurter.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Red

Battery Capacity

8000mAh

Indicator

LED

Cell type

Lithium polymer

Connectors

2x USB
Micro USB

Power

29.6W

Output voltage

USB1 output: DC5V / 1A Max.
USB2 output: DC5V / 2A Max.
Wireless charging – 5V / 1A

Input voltage

5V / 2A

Dimensions

15.3 x 7.6 x 0.9 cm

Weight

200 grams

Features

pull-out support, USB / micro USB cable (50 cm) included

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim