Baseus Full-view Blind-spot Mirror

1,000 L

Pasqyre e vogel e harkuar per te zgjeruar fushepamjen. Vendoset ne cep te pasqyres se makines. Pajisur me ngjites ne pjesen e poshtme dhe mund te rrotullohet 360°. Rezistente ndaj ujit dhe nuk mban pika uji ne siperfaqe. Eleminon zonat te cilat nuk mund te shihen me pasqyren e vete makines.

Ka stok

SKU: CNG1329 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN471-S1
Ofertë!

Xiaomi Mi Led Ceiling Light

6,900 L
DUN359-S1
Ofertë!

Led Eye-Protection Desk Lamp

2,600 L
DUN473-S2
VETEM ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

4,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

Glass

Color

Black

Size

49mm*13mm

Weight

80g

Technology

AF Ion Injection

Placement on Vehicle

Rear View Mirror

Features

• Effectively expand visual angle with mini rearview mirror.
• Adjustable 360° degrees mirror rotation for different traffics.
• Designed to increase visibility and improve driving safety.
• Easy stick-on, rip the sticker off the mirror to apply it your car back-up mirror easily.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim