Baseus Gamo Gaming Mouse

2,700 L

Maus wireless ergonomik . Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 6400DPI. Performance dhe precizion te larte. Projektuar per te dhene performance te larte ne te luajtur lojra te ndryshme.

Ka stok

Shitur: 123 copë

SKU: CNG1224 Modeli: GMGM01-01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
General
Dimensions

131.2*81.6*42.4mm

Weight

143.6g

Formfactor

standard

Material

PC+Silicone

Ergonomic design

yes

Gaming
Designed for gaming

Yes

Lighting
Lights

Yes

Connectivity
Connection type

USB

Bluetooth

no

USB version

2.0

Connector type

USB-A male

Compatibility

– Support Baseus GAMO Mobile Game Adapter GA01
– Win 2000/XP/ME/Vista/7/8/10
– Android
– Linux
– iP mobile phone system
– iP computer system, etc.

Features

– 9 programmable keys, support user-defined
– 6400 DPI optical sensor, bring more accurate tracking performance and making the mouse more competitive
– Featuring 5 million-press life microswitch, durable for use
– Independent aiming key design for snipping or high-precision mouse operation
– Nylon braided cable, flexible to move, wear resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x BASEUS GAMO 9 Programmable Buttons Gaming Mouse GM01
  • 1 x English and Chinese User Manual