Baseus GK01 Gaming Keyboard

3,490 L

 

Ndjejeni diferencën! Tastiera mekanike  Baseus GK01 është e dizenjuar për të luajtur. Është precize dhe shumë kompakte.

Ka stok

SKU: CNG1889-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

PC+ Silicone

Connectivity

Wired

Interface

Standard USB

Safety certification

CE, RoHS

Compatibility

Support Baseus GAMO Mobile Game Adapter GA01, WIN 2000/XP/ME/Vista/7/8/10, Android, Linux, iP mobile phone system, iP computer system, etc.

Features

Mechanical Key Click
35 keys Keyboard Layout
Non-conflict All Keys
Satellite Axis Balancing Key
ABS Laser Carved Transparent Keycap
34 Orange Backlights
Optimization of High Frequency Key Position

Dimension & Weight
Dimension

245.4*150.2*39mm

Weight

514.5g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Single Hand Gaming Keyboard
1 x lnstruction Manual