Ofertë!

Baseus Gravity Car Mount

1,500 L 800 L

Mbajtese celulari ne forme trekendeshi. Mban te sigurte pajisjen tuaj edhe gjate udhetimit ose frenimit te menjehershem. Rrotullohet 360 grade dhe pozicionohet sipas deshires. Shfrytezon gravitetin dhe peshen e telefonit per te qendruar ne vend. Eshte e pershtatshme per modele te ndryshme celulari nga 5.5 inch deri ne 6.5 inch

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Gold, Red, Silver