Baseus HDMI to VGA Cable

1,490 L

 

Kabllo përshtatëse nga HDMI në VGA.  Lidhni paisjet HDMI me nje monitor VGA dhe jo vetëm kaq. Përbëhet nga një material i fort dhe tepër rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3134-B Modeli: BS-OH010 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Input Voltage

5V

Input Current

< 150mA

Resolution

1920 x 1080 @60Hz

Operating System

Windows, Apple OS, Linux, Vista etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus HDMI to VGA Cable