Baseus Light Ring 10”

2,590 L

 

Unazë LED nga Baseus me diametër 25.4cm me ndriçim te ndryshueshëm. Përdoret për foto, make up profesional, sallone bukurie ose për livestream dhe filmime të ndryshme. Është e përbërë nga një material rezistent. 

Ka stok

SKU: CNG2322 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

ABS+PC+Metal

Voltage

5V/2A

Power

15W

Right light dimensions

10"

LED Model

Cold white / white / warm white

Number of lamp beads

60 white beads, 60 warm white beads

Luminous flux

26-28lm

Operating ambient temperature

-20℃-65℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Light Ring 10”