Baseus Magic Series PPS Car Charger Type-C

1,500 L

Karikues per makine. Mund te karikoj deri ne dy pajisje njekohesisht. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB A dhe nje USB C. Gjithashtu ka nje ekran te vogel LED ku tregon ne kohe reale voltazhin e baterise se makines.

Ka stok

SKU: CNT15 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
LED Display

LED digital display classification indicator

Compatibility

Applicable to most mainstream vehicles. Small cars, off-road vehicles, vans, and other 12-24V models.

Input

DC 12V-24V

USB output

USB-C PD – 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A; USB – 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A; USB-C PD + USB: 5V/6A (max)

Size

6,5 x 3 x 3 cm

Weight

45 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Car Charger Type-C