Baseus Mini Dual USB 10000mAh

1,600 L

Power Bank me dizajn elegant dhe te rehatshem. Eshte e holle dhe shume e lehte ne peshe. Kapacitet te madh prej 10.000 mAh. Mund te karikoni deri ne 2 pajisje ne te njejten kohe.

Ka stok

SKU: CNT06 Modeli: PPALL-KU02 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim