Baseus Outdoor Lanyard Bluetooth Speaker E03

1,900 L

 

Boks portabel me Bluetooth i cili percjell ze te lart dhe dinamik. Bateri te rikarikueshme 1000 mAh Li-ion, e cila ju mundeson kohe degjimi muzike deri ne 10 ore. Rezistent ndaj ujit. Pajisur me rrip mbajtes per te qen sa me praktik.

Ka stok

SKU: NGE03-S2 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Speaker unit

40mm

Impedance

4 ohm

Output

3W

Bluetooth distance

10m

Frequency respond

80Hz – 20KHz

Battery

1000mAh 3.7V lithium-ion battery (included)

Power input

5V / 0.5A

Charging time

2 hours

Standby time

200 hours

Working time

10 hours

S/N

+ / -75dB

Dimensions and Weight

Product Size(L x W x H): 11.00 x 11.00 x 3.50 cm / 4.33 x 4.33 x 1.38 inches
Product weight: 0.1940 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Package Contents: 1 x Baseus E03 Bluetooth Speaker, 1 x Audio Cable, 1 x USB Cable, 1 x English User Manual