Baseus Power Bank Amblight Series 33W

4,500 L

Kapacitet 30.000 mAh, siguron rikarikim disa here te pajisjes. Mundeson karikim te sigurte dhe te shpejte te pajisjeve te ndryshme. Pajisur me ekran ne te cilen tregohet kapaciteti i mbetur. Suporton teknologjine e karikimit QC dhe PD. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White

POWER
Capacity

30000mAh

Devices Charged Simultaneously

5

Charging Interface(s)

USB

COMPATIBILITY
Device Input

Lightning
MicroUSB
USB-C

Device Output

USB 1
USB 2
USB 3
USB 4
Type-C

Model Compatibility

Universal

DIMENSION
Product Weight

630g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Baseus Amblight 30000mAh power bank
  • 1 x MicroUSB charging cable
  • 1 x User manual