Baseus PowerBank Mini S Bracket Wireless Charger

3,500 L

Kapacitet 10.000 mAh me fuqi 37W ne hyrje dhe ne dalje, siguron rikarikim disa here te pajisjes. Mundeson karikim te sigurte dhe te shpejte te pajisjeve te ndryshme si dhe karikim te shpejte wireless per te gjithe pajisjet qe mundesojne karikimin wireless.. E pershtatshme per te karikuar shumellojshmeri pjisjesh. E pajisur me qark mbrojtes nga mbikarikimi, mbinxehja ose qark te shkurter.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 9 copë

SKU: CNG1200 Modeli: PPXFF10W-01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

PPXFF10W-01

Battery Capacity

10000 mAh

Indicator

LED

Cell type

Lithium polymer

Connectors

PD3.0
QC3.0 SCP FCP
USB
USB Type C
Micro USB

Power

37W

Output voltage

– USB: DC 5V/3.0 A 9V/2.0 A12V/1.5A Max.
– Wireless Charging Output : 10W
– Wireless Charging + Cable Charging Output : DC 5V/3.0A Max

Input voltage

– Micro : DC 5V/2.0 A9V/2.0 A 12V/1.5A Max.
– Type-C : DC 5V/3.0 A 9V/2.0 A 12V/1,5A Max.

Dimensions

9.5cm x 6.1cm x 2.5cm

Weight

218gm

Features

Wireless Charging Output I : 10W
Wireless Charging + Cable Charging Output I : DC 5V/3.0A Max.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim