Baseus Serenity Desktop Fan

2,490 L

 

Freskuese tavoline me 3 nivele shpejtësie nga Baseus. Mund ta rrotulloni dhe vendosni në këndin e dëshirueshëm shpejtë dhe lehtë.

Ka stok

SKU: CNG2780-W Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Material

ABS+PC

Input

5V/1A

Power

3W

Adjustment

3 gears

Operating noise

≤42dB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Serenity Desktop Fan